طلسم مومیایی کیش

طلسم مومیایی کیش از دیگر نفریحات جزیره زیبای کیش به شمار می رود که گردشگران تور کیش این فرصت را خواهند داشت تا لحظات مهیج و سرشار از ترس و آدرنالین را تجربه نمایند. این مکان هیجان انگیز و مرموز بوده و گردشگران و علاقه مندان می توانند جرات خود را محک بزنند. طلسم مومیایی کیش در واقع یک چادر بزرگ و پر از مجسمه های دست و پا بریده و نورپردازی و صداهای وحشتناک می باشد. طلسم مومیایی کیش در ميدان ساحل، اسكله تفريحي قديم و جنب هتل شايان واقع شده است.

 

طلسم مومیایی کیش

تصویر طلسم مومیایی کیش

طلسم مومیایی کیش

تصویر طلسم مومیایی کیش

 

شتر سواری در کیش

شتر سواری در کیش از دیگر تفریحاتی است که به گردشگران تور کیش توصیه می شود تا این تفریح را از دست ندهند. علاقه مندان جهت تجربه این تفریح می توانند مقداری از شهر دور شده و صحرای سافاری بروند. این مجموعه دارای فضای بسیار مناسبی است برای انجام انواع تفریحات هیجان انگیز و کمیاب در جزیره زیبای کیش است. تجربه شترسواری در فضای طبیعی قطعا بسبار هیجان انگیز و خاص خواهد بود و برای گردشگران تصویری از سیاحت انسانها در قرون گذشته در طبیعت را به وجود خواهد آورد.

 

شتر سواری در کیش

تصویر شتر سواری در کیش

شتر سواری در کیش

تصویر شتر سواری در کیش

 

اسکوتر زیردریایی کیش

اسکوتر زیردریایی کیش از جمله بهترین تفریحات جزیره کیش به شمار می رود که برای افراد بالای 12 سال قادر به استفاده از آن می باشند. این تفریح که طرفداران بسیاری نیز جذب کرده در سال 1390 تاسیس شده است. استفاده از اسکوتر زیردریایی کیش نیازی به تجربه غواصی نیست و بدون نیاز به حمل وسایل غواصی و یا گواهینامه های مربوطه و حتی بدون آشنایی به شنا نیز گردشگران قادر به استفاده و لذت بردن ار آن می باشند. از جمله وسایلی که گردشگران تور کیش می بایست با خود به همراه داشته باشند می توان از جمله به حوله، دمپایی و مایو اشاره کرد.

شرایط استفاده از اسکوترهای زیر دریایی:

- داشتن حداقل سن 12 سال و حداقل قد 150 سانتی متر

- استفاده از این دستگاه در صورت داشتن بیماری های فشار خون بالا، بیماری قلبی، بیماری تنفسی، عمل جراحی تا سه ماه قبل، بیماری سرع و همچنین خانم های باردار ممنوع می باشد.

 

اسکوتر زیردریایی کیش

تصویر اسکوتر زیردریایی کیش

اسکوتر زیردریایی کیش

تصویر اسکوتر زیردریایی کیش

 

تنیس در کیش

تنیس در کیش از جمله تفریحات و سرگرمی هایی است که گردشگران می توانند در جزیره کیش به این تفریح بپردازند. تنیس در کیش در مجموعه زمین های تنیس کیش و در مجموعه ورزشی المپیک کیش قرار گرفته است. این مجموعه در حدود 12000 مترمربع وسعت دارد و متشکل از 8 زمين خاكی و 4 زمين هارد كورت، 2 زمين اختصاصی بانوان می باشد. میهمانان و مسافران تور کیش می توانند در کنار بازدید از جاذبه های دیدنی جزیره کیش به این مکان مراجعه کرده و لحظات خوشی را سپری نمایند.

 

تنیس در کیش

تصویر تنیس در کیش

 

 

شبیه ساز پرواز دامون کیش

شبیه ساز پرواز دامون کیش از تفریحات هیجان انگیز و جذاب جزیره کیش به شمار می رود که گردشگران در این مجموعه این فرصت را دارند تا پرواز تفریحی داشته باشند و مهارت های خلبانی را کسب نمایند. شبیه ساز پرواز دامون کیش اولین مرکز تخصصی شبیه سازهای پروازی در سطح کشور به شمار می رود که با بهره گیری از نیروهای متخصص در 4 مدل شبیه ساز پروازی با آخرین تکنولوژی های روز دنیا خدمات خود را ارائه می دهد. شبیه ساز پرواز دامون کیش در مکانی زیبا توسط شرکت دامون کیش تاسیس شده است که آماده ارائه پروازهای تفریحی و آموزشی برای علاقمندان به پرواز و گردشگران تور کیش می باشد.

 

شبیه ساز پرواز دامون کیش

تصویر شبیه ساز پرواز دامون کیش

شبیه ساز پرواز دامون کیش

تصویر شبیه ساز پرواز دامون کیش