پارک هنگام کیش

پارک هنگام کیش در فاصله ی کوتاهی از مرکز خرید بین المللی پردیس 1 کیش قرار دارد و جزء بهترین دیدنیهای کیش به شمار می رود که گردشگران تور کیش می توانند از آن بازدید نمایند. برخی از ویژگیهایی که سبب محبوبیت این پارک شده است از جمله می توان به پوشش گیاهی انبوه و سرسبز، چشم انداز بی نظیری از خلیج نیلگون آبی فارس، آب و هوایی مطبوع و وجود سایه بان های طبیعی اشاره کرد. امکان دوچرخه سواری، انواع اسکوتر، دوچرخه و موتورهای برقی در سرتاسر این پارک مهیا شده است. پارک هنگام کیش برای گذراندن اوقات خوش به همراه خانواده بسیار لذت بخش می باشد.

 

پارک هنگام کیش

تصویر پارک هنگام کیش

پرواز با جایروکوپتر در کیش

پرواز با جایروکوپتر در کیش در مدت کوتاه توانسته است گردشگران و مسافران را به خود جذب کند. جایروکوپتر ترکیبی از هلیکوپتر و هواپیما می باشد که گردشگران تور کیش این امکان را دارند تا دریای خلیج فارس و جزیره مرجانی کیش را از فراز مشاهده نمایند. باند گلایدر فرودگاه بین المللی کیش دارای 1500 متر طول است که برای انجام پرواز با جایروکوپتر در کیش در نظر گرفته شده است. با استفاده جایروکوپتر در کیش این فرصت را خواهید داشت تا زیر نظر خلبانان لحظات مهیجی را تجربه کنید. علاقه مندان به این تفریح می توانند به کلوپ هوایی جزیره زیبای کیش مراجعه کنند و پرواز با جایروکوپتر در کیش را تجربه نمایند.

 

پرواز با جایروکوپتر در کیش

تصویر پرواز با جایروکوپتر در کیش

پرواز با جایروکوپتر در کیش

تصویر پرواز با جایروکوپتر در کیش

پرواز با جایروکوپتر در کیش

تصویر پرواز با جایروکوپتر در کیش

 

بانجی جامپینگ در کیش

بانجی جامپینگ در کیش از بهترین تفریحات جزیره کیش محسوب می شود. بانجی جامپینگ در کیش دارای دو سکو با ارتفاع های 40 و 60 متری است. بانجی جامپینگ در کیش را می توان بهترین و بی نظیرترین تفریحات در خاورمیانه به حساب آورد. بانجی جامپینگ به این صورت است که به وسیله یک طناب فنردار از روی سکوها به سمت زمین سقوط آزاد می کنید و نیازی به آموزش های اولیه ندارید. گردشگران تور کیش نگران سقوط و یا جدا شدن طناب نباشند چراکه اصول ایمنی و استانداردهای لازم در ساخت این وسیله رعایت شده است.

 

بانجی جامپینگ در کیش

تصویر بانجی جامپینگ در کیش

بانجی جامپینگ در کیش

تصویر بانجی جامپینگ در کیش

 

مجموعه پارس سافاری کیش

مجموعه پارس سافاری کیش بهترین گزینه برای علاقه مندان و عاشقان آدرنالین و هیجان خواهد بود. این مجموعه از جمله بهترین مراکز تفریحی کیش به شمار می رود و البته اولین مجموعه برگزار کننده تورهای سافاری صحرا در ایران توسط مهندسین و صنعتگران ایرانی نیز به حساب می آید. برنامه تور گردشی سافاری به توری اتلاق می شود که در آن مسافران و گردشگران تور کیش با خودروها و يا چهار پايان به سافاری مشغول می شوند. با توجه به شرایط اقليمی و مسير حرکت تورها، تور سافاری صحرای برای جزیره کیش در نظر گرفته شده است که خودروهای دو ديفرانسيل و چهار محور نظير لندرور، تويوتا لندکروز و... یا حتی شتر به کار گرفته می شوند. از امکانات تفریحی و رفاهی که برای مجموعه پارس سافاری کیش در نظر گرفته شده می توان به کافی شاپ و نمایشگاه های صنایع دستی مناطق مختلف ایران، رستوران سرپوشیده، رستوران روباز و... اشاره کرد.

 

مجموعه پارس سافاری کیش

تصویر مجموعه پارس سافاری کیش

 

پيست باگی كيش

پيست باگی كيش جزء بهترین مراکز تفریحی کیش می باشد که از 400 متر طول به همراه ماشين های دو نفره تشکیل شده است. گردشگران و مسافران تور کیش این فرصت را خواهند داشت تا در طول مسیر از چشم اندازهایی نظیر درخت سبز، كلبه هور و كشتی يونانی کیش لذت ببرند. توصیه می شود راهنمایی افراد مجرب به وسیله موتور چهار چرخ ATV در جلو پيست باگی كيش را از دست ندهید. 

 

پيست باگی كيش

تصویر پيست باگی كيش

پيست باگی كيش

تصویر پيست باگی كيش

پيست باگی كيش

تصویر پيست باگی كيش